Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha két hónapos...

Normális ha két hónapos kisfiam fogyott?

Figyelt kérdés

Két hete kakigondokkal küzdöttünk ami most már megoldódott.Most mértem és 6.4kg ról 6.2-re fogyott.

Aggódjak?


2008. szept. 9. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Egy ilyen kisgyereknél 20 deka fogyás annyit jelent, mintha egy felnőtt 75 kilós férfi 3,5 kilót adna le.

Ugyanakkor az is lehetséges, hogy a mérlegnek os van azért kilengése, meg akármilyen pici egy body, annak is van súlya (mondjuk ha meztelenül tetted rá a mérlegre akkor ez kizárva).

Szerintem aggódni még nem kell, figyeld a súlyát, de ne mérd naponta mert megőrülsz tőle, szerintem mérd 2-3 naponta. A továbbiakban ugyis tudni fogod hogy most gyarapszik, vagy csökken. Ha csökken, akkor érdemes elvinni orvoshoz.

Jó egészséget!

2008. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én biztos elkezdenék aggódni! Hívd fel szerintem vagy a gyerekorvost, vagy a védőnőt és kérdezd meg, hogy nem baj-e! Ha végül is virgonc, mosolygós, nem alszik az átlagosnál többet a babád, akkor lehet, hogy nincs baj!
2008. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
számít az is hogy hogyan méred mert pl ha szopi előtt leméred és szopi közben bekakil akkor kakis pelussal kell szopi után megmérni mielőtt tisztába teszed. mert az is sokat számít és kakinak is van súlya ugyhogy nem is biztos h fogyott lehet hogy csak egy kiadós kaki miatt könnyebb
2008. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!