Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kerlek irjatok meg, hogy...

Kerlek irjatok meg, hogy szerintetek fiu vagy lany?

Figyelt kérdés

Mindig az ellenkezo nemunek nezik, es szeretnem tudni, hogy a kisgyerekes anyukak is..

kommentben a link


2010. márc. 13. 18:50
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

koszi mindenkinek :)))

en is igy gondolom, de probalom mersekelten mondani neki, nehogy bekepzelt legyen :)))))) (egy eves, mikor lesz egyertelmuen megallapithato mindenki szerint? 3-4 evesen?)

meg akinek kisgyereke van, vagy nezi, meg tudjak allapitani, csak nyugdijaskor fele kozeledve no a hibaszazalek :))

2010. márc. 13. 20:11
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép a kisfiad :D!!

Az én kisfiamat már nézték kislánynak de engem nem zavar :)!

Jót nevettem rajta :D!

Amugy azért nézték el szerintem a tiédet is mert aranyos arca van nekem legalább is ezt mondták a fiamra :)!



10 hós kisfiú anyuja

2010. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy gyönyörű kisfiú! ez teljesen egyértelmű szerintem, bár az én kisfiamat is nézték már kislánynak, pedig kékben volt.
2010. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

komolyan lánynak nézik? hát nem látnak az emberek v mi a bajuk? teljesen egyértelműen kisfiú:))))

az én fiam 22 hónapos, anyukám szerint már látszik a vonásain is, h pasi, szóval pár hónap és már a vakok sem tévesztenek majd:))

2010. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
fiú
2010. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Mikor ránéztem egyből azt mondtam fiu.De mivel azt irtad,hogy mindig az ellenkező neműnek nézik,probáltam benne keresni a kislányt.Nem találtam.Egyértelműen fiu.
2010. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Én is fiúra tippeltem. :) Nagyon szép baba!

Nekem egyszer azt mondták,h. általában azokra a kisfiúkra hiszik azt,h. kislány, akiknek nagyon szép arcuk van. :)

A színek meg a mai világban már nem jelentenek semmit: kék-szürke hordozóban a (véletlenül) talpig kékbe öltöztetett kisfiunkról az emberek 90%-a megkérdezte,h. lány-e...

2010. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

én is fiúra tippeltem, mielőtt olvastam a kommented!

Mi is így vagyunk, még most is sokszor lánynak nézik...(a nem kisgyermekesek, ahogy te is írtad)

Pedig elhiheted, h nem rózsaszínben járunk...

én is kivagyok ettől! :D

2010. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

[link]

Ime, az én kisfiam, akit sokszor lánynak néztek:)

Már írtam korábban választ neked:)

A&G

2010. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Belinkelted a képet a fiadról,d csak ismerősök láthatják.


XD

Ez ám a rejtély.

2010. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!