Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől mehetett fel megint a...

Mitől mehetett fel megint a láza? Kérlek, akinek volt hasonló tapasztalata irjatok!

Figyelt kérdés
Hétfőn kapott három napos antibiotikumot, ami tegnap fogyott el. Tegnap déltől már szinte kutya baja sem volt, ma már az étvágya is jobb volt, de most délután már megint lázas. A torok kenet negativ, a légzése is rendben, picit még köhög. Már minden hülyeség megfordult a fejemben.
2011. febr. 10. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Vidd vissza az orvoshoz mindenképpen!


Mire kapta az antibiot? Mennyi a láza?

2011. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma voltunk kontrolon. Akart tőle vért venni, (ezt tegnap beszéltük meg) de feleslegesnek találta, mivel már jó volt. Akkor kapta meg a neg. törleteredményt a doki, megvizsgálta alaposan, és azt mondta minden rendben. Végbélben 38,3 a láza.
2011. febr. 10. 15:00
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, azt elfelejtettem, hogy torokgyulladása volt.
2011. febr. 10. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 8 hónapos kisfiam is így volt. Láza volt de nem tudtuk, hogy miért. Majd kiderült pár nappal később amikor megjelentek rajta a kiütések. Rózsahimlős lett. Nincsenek megdagadva a nyirokcsomói hátul a tarkóján?
2011. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincsennek neki most megdagadva a nyirokcsomók, de el tudtam érni a dokit telefonon, és azt mondta, most ilyen hosszabb ideig tartó lázas állapottal jár a megfázás. nem mi vagyunk az egyetlenek. De holnap visszaviszem kontrolra.
2011. febr. 10. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!