Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek irjatok pép mixeket,...

Kérlek irjatok pép mixeket, mit mivel adtok, zőldségpépet és gyümipépet is,6 hónaposak elmultunk és már lehet sokmindent, ti mit mivel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy te is elmúltál 6 hónapos, de ezt valahogy sejtettem.

Azért annyira sok mindent még nem lehet, bár nem írod a babád pontos korát.


Gyümölcsök: alma-banán

alma-körte

alma-öszi(-körte)

alma-szilva

őszi-banán


Zöldségek:

krumpli-cékla

krumpli-brokkli(-répa)

alma-krumpli-cukkíni

krumpli-répa

répa-karfiol-krumpli


Én ennyi idősen ezeket adtam. Krumpli és alma szinte mindenbe mehet, ahhoz tegyél hozzá más zöldséget, gyümölcsöt.

2011. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szilágyi anyuka ***** válasza:
100%

Zöldségek:

s.répa-krumpli

spenót-krumpli

cékla-répa-krumpli

s.tök-alma-krumpli

brokkoli-krumpli

karfiol-répa-krumpli

paradicsom-krumpli

+mindegyikhez csirke mell.

Gyümi:

alma-banán

alma-körte

körte-alma

meggy-banán

ő.barack-alma

szilva-alma

Ennyi jutott eszembe,de a zöldségeket kedved szerint is kombinálhatod.

2011. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,a mi kedvencünk a cukkini-krumpli-sárgarépa (husi,ha eheti már),alma-krumpli-sütőtök (husi),gesztenye-alma (husi),banán-meggy-rizs (megfőztem a rizst bő vízbe,utána bele a meggy,még picit főzni,nem baj,ha csuszmákos,úgyis turmixolod).Egy idő után a gyümölcsöket már rizzsel főztem,mert így táplálóbb volt.Reggelire szopi volt,tízórai gyümölcs rizzsel,ebéd zöldségfőzelék,uzsi gyümölcs,vagy túró-gyümölccsel turmixolva,vacsi főzelék és este még szopi.Az egyéb gyümiket-zöldségeket a többiek írták.
2011. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon sokat segitettetek,azt nem tudtam pontosan,hogy mindenhez tegyek krumplit, a gyüminél meg mindennél almát,de mostmár mindent tudok:)))))jah vas'rnap voltunk 6 hónaposak,mégegyszer köszi
2011. jan. 17. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!