Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevállaljuk a 3 napos welness...

Bevállaljuk a 3 napos welness hétvégét 6 hónapos babánkkal?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2010. márc. 13. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán elmennék.

Rokonomék 3 hós babával vágtak neki egy külföldi útnak.Jól érezték magukat,és csak pár kenőcs maradt itthon,amit ott pótolni tudtak.Ők egy hetet voltak Svájcban.

2010. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Simán! Persze bababarát szállodát választanék. Mi is megyünk. Ekkora babának nem kell annyi cucc. Egyébként meg mindent lehet pótolni, ha otthon maradna.


3 hónapos korunk óta pedig rendszeresen megyünk hetekre külföldre (muszáj, nem nyaralás). A gyerek "fenekében" 8 hónapos korára már több kilométer van, mit másnak egész élete alatt.


Jó szórakozást!

2010. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan. Nekünk pont ebben az időben volt legegyszerűbb elindulni a babánkkal, még anyatejes volt, így nem kellett azon gondolkodni, hol, mit eszik majd, szoptatni meg bárhol lehet. Most már másfél éves, most is megyünk jövő hét végén, kíváncsi leszek, hogy bírja majd.

Ha hajlandó a babátok máshol is aludni, szerintem nem lesz gond. Vigyétek azokat a dolgokat, amiket nagyon szeret, ha cumizik, az ne maradjon otthon, vagy alvüs plüss, kedvenc takaró, stb. De szerintem klassz lesz, jó pihenést!

2010. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi! Úgy néz ki délután indulunk. :-)
2010. márc. 13. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
mi is mentünk.de mindig elkísért anyósom vagy tesóm, hogy azért pihenni is tudjunk (merthogy ez lenne a lényeg :)), meg ugye a gyerekkel csak nem ülök éjfélig a szálloda bárjában...éjszakai fürdőzésről nem is beszélve...
2010. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!