Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! A Nurofen szirupnak...

SOS! A Nurofen szirupnak mikor kell hatnia?

Figyelt kérdés
10 hónaposomnak másfél órája adtam kb., akkor volt popsiban 38,5...most mértem megint és 38,7...(nem levonva) mit adjak neki még? vagy mit csináljak?
2010. márc. 10. 12:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül? Hogy van a kicsike?
2010. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy késő, de először szirup, 3 órára rá kúp, arra 3 órára szirup és így tovább. Tehát a szirup csak 6 óránként ismétlődik.
2010. márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

böngésztem még utána a neten és találtam ezt a belladonna vagy milyen homeóst, meg vettem chamomillát is, óránként adtam neki (nurofent végül csak lefekvés után adtam) és így végig aludta az estét :) és reggel sem volt láza :)

köszönöm mindenkinek aki segített :)

2010. márc. 11. 09:44
 14/16 A kérdező kommentje:
ja, lefekvés előtt este adtam neki a szirupot :)
2010. márc. 11. 09:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban van!!! :) Legközelebbre lehet amit az utolsó hozzászóló is írt. Nurofen + kúp felváltva 3 óránként, ha nagyon magas a láz, akkor hűtőfürdő is. De lényeg, hogy rendben vagytok! :)
2010. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen már láza nincs szerencsére, viszont a kilégzése nehézkessé vált, most vadászok babyhaler-t, mert a doki venolint írt fel neki. A gyógyszertárban meg baromi drága...
2010. márc. 12. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!