Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14-15 hós gyermeked milyen...

14-15 hós gyermeked milyen rendszerességgel eszi az alábbi dolgokat? (lent)

Figyelt kérdés

- túró rudi

- pufi kuki

- háztartási keksz

- kinder tejszelet vagy kinder pingi vagy kinder delice szelet

- joghurt

- péksütemény


2010. márc. 10. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 15 hónapos, rudit szinte minden nap eszik, Milkásat, joghurtot is a Görög a kedvence,kukit hetente 1szer talán, háztartási kekszet ritkán, a tejszeletet nem szereti, péksütit még nem nagyon evett, inkább a kiflit nyammogja:)

Üdv:Ancsy és Gergő

2010. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó az, mint az első válaszolónál, annyi különbséggel, hogy nem háztartási kekszet,hanem kb, napi két győri édes kekeszet (a zacskósat, kis darabosakat) elcsócsál. 15 hónapos múlt pár nappal.
2010. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Joghurtot és rudit szinte mindennap kap, péksütit nem nagyon kapott még, de a kakaós kalácstól öklenedezett, a kinderes dolgokat nem igazán szereti ( érdekes ). A többit még nem adtam neki.
2010. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

rudi: heti 1-2 db

pufi: sose helyette: buláta

háztartási keksz: heti 10-15 db max

tejszelet: kéthetenete 1 x

joghurt: napi 2x 150gr

péksüti: reggelente pár falat

2010. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az én fiam is Gergő! :)
2010. márc. 10. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Rudit,tejszeletet nem szereti. Joghurtot kap minden nap (kedvenc a görög vagy a barackpéppel kevert) háztartási kekszet nem kapott még. Nasinak kölesgolyót kap,azt imádja
2010. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 hónapos a lányom.

1.Ha én eszem kap belőle.Mondjuk naponta együnk ketten 1-et.

2.nagyon ritkán

3.uzsihoz keverek neki a gyümölcshöz,tehát naponta.Külön nem nasizik belőle.

4.Nem kap.

5.Napi 1 reggelire.

6.Péksütit nem kap egyáltalán,nagy ritkán kenyeret,azt is reggelire.

Én a nasi ügyében,viszonylag szigorú vagyok.Ha mi eszünk valamit pl.puding,keksz,csoki akkor kap belőle,de ő külön nem kap.Feleslegesnek tartom.

2010. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- túró rudi: már egy ideje nem vettem, de amúgy napi 1, most krémtúró van itthon

- pufi kuki: ilyet nem szoktam venni, de a biokölest imádja, naponta 10-20 db-ot megeszik

- háztartási keksz - nem szereti, de a vajas kekszet igen meg a babapiskótát is, napi 1 lemegy

- kinder tejszelet vagy kinder pingi vagy kinder delice szelet - tejszeletet imádja, heti 2-3 db-ot veszek

- joghurt - napi 2-3 dl gyümölcsjoghurt

- péksütemény - sima kenyeret eszik, egy szeletet vacsira, a többi péksüteményt nem tudja elrágni, kevés foga van

14 hónapos

2010. márc. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!