Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós kislányom pár perc...

11 hós kislányom pár perc után elkezd üvölteni a babakocsiba és nyújtja felém a kezét, hogy vegyem ki. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Igaz, régen voltunk utoljára babakocsival, de akkor nagyon élvezte. Most meg üvölt, de cipelni nem bírom :-(
2010. márc. 9. 11:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Járni még nem tud és felállni is csak kapaszkodva úgyhogy nem hiszem, hogy sétálni akarna. Ha lát akkor is csak üvölt és jönne az ölembe.
2010. márc. 9. 11:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt.. novemberben volt 11 hónapos, és dettó ugyanez. Ölben vitette magát ilyenkor. Aztán jött a tél, babakocsit elraktuk, helyette volt néha szánkó, ha volt hó. 13 hónaposan (januárban) megtanult járni, azóta egyedül jön, de ismét elvan már a babakocsiban is :) Most 15 hónapos
2010. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad úgy h háttal tolod és téged lát?Én csak így toltam a gyereket.Ha muszáj akocsi és ölben nem bírod,sajna meg kell értenie h maradnia kell.Jobb ötletem nincs.
2010. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, Igen, én is próbáltam úgy. Ideig-óráig (kb. 4 percig) elmaradt, mert lekötötte a "látvány", de aztán fordult hátra és sírt.
2010. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az sem válik be, csak nyújtva a kezét és üvölt. Hagynám én sírni, de ciki, hogy az egész falu azt hiszi kínozom szegénykémet
2010. márc. 9. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hisz amit akar.Nem vagy te málhás szamár,biztos nehéz a gyerek téli cuccban.A babakocsi nem luxuscikk v trendi cukiság hanem segítség az anyukának,funkcionális eszköz.Én is sajnálnám a gyereket,de ha muszáj..akkor fel fogja dolgozni szépen lassan:)Lelki beteg biztos h nem lesz emiatt.
2010. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd ki. Legyél következetes és majd megérti. Én mondjuk gerincbeteg vagyok, ezért igyekszem a legkevesebbet cipelni a babám. Itthon is csak úgy veszem fel, ha már ülök is le vele. Az utcán soha nem vettem ki a babakocsiból. Szerintem az a ciki, ha az anyuka cipeli a gyereket és másik kezével meg tolja a kocsit. Akkor minek a kocsi?( persze valaki abba rakja a bevásárolt dolgokat)
2010. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!