Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hós a kislányom. Aludhat...

5,5 hós a kislányom. Aludhat így kint a babakocsiba 2-3 órát?

Figyelt kérdés
Hosszúujjú body, harisnya, vastag tipegő, bundás overál, rajta pléd két rétegben. Alatta vastag pléd, és ráhúzom még a lábzsákot. A párom szerint így megfázik órákat kint aludva.
2010. okt. 7. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Aludhat persze.

Nekem újszülött babám volt télen, és +5 fokban egy rugiban, és bundazsákban aludt órákat kint.imádta.

2010. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem viszont túl is van öltöztetve így.
2010. okt. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jobb lenne ha a kiságyában aludna és mikor fent van akkor sétálnátok 2-3 órát. Hidd el mind a kettőtőknek jobb lenne.
2010. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért alszik így kint, mert séta közben elalszik. Ha meg felébresztem, hogy bevigyem akkor már nem alszik vissza. És nagyon szeret kint aludni.
2010. okt. 7. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőven sok is ez a ruha mennyiség, nem fog tutira megfázni. És nyugodtan hagyd kint aludni, ha jót alszik ne kelsd fel.
2010. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!