Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fülbevalót 8 hósnak?...

Milyen fülbevalót 8 hósnak? Orvosi fém vagy ezüstöt inkább? Aranyra nincs pénzünk, és rokonság sincs, akitől esetleg valami alkalomra kérhetnénk ilyesmit a babánknak.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akarod kilövetni neki, vagy már kivan?
2010. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már ki van, csak ki szeretném cserélni. Ezt a kozmetikus lőtte neki, ilyen sárga "első" fülbevaló. Nem tudom igazság szerint h ez miből van...
2010. márc. 8. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű az orvosi fém,amit belőttek,elméletileg csak azt szabadna.Talán megpróbálhatod az ezüstöt,de nem biztos,hogy bírja a pici a füle.Az orvosi fémtől nem lehet baja.
2010. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig, amíg nem lesz pénzetek az simán maradhat a fülében ami van. Nekem még mondta is a fodrász, aki belőtte, hogy ha veszünk új fülbevalót a babának, akkor én használhatom tovább azt. Szóval hosszú távú használatra is megfelel. Az orvosi arany.
2010. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!