Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kislányom már...

17 hónapos kislányom már régóta eszik egyedül falatkákat. Mikortól van az, hogy nagyobb darabot adhatok neki és leharap belőle? Eddig ez nem sikerült, mert hiába adok neki nagyobb falatot, betömi az egészet a szájába.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A kislányom 12 -13 hónaposan már szépen harapott a kenyérből vagy a párolt zöldségből, ha a kezébe adtam. Soha nem próbálta egyben betömni. Szerintem adj akkorát, hogy ne tudja bedugni a szájába az egészet, rá fog jönni, hogy harapjon belőle :)
2010. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. márc. 8. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom másfél éves, de néha rájön még a mindent a szánka tömünk dolog..ilyenkor csak falatkákat kap, vagy én fogom a kenyeret ő meg csak haraphat belőle. Nálunk is egész jól bevált, hogyha nagyon nagyot adok akkor szépen harapja. sajnos ilyenkor meg előfordul, hogy amíg rág a többit szétmorzsolja, belepasszírozza a terítőbe vagy megeteti a kutyával:-) előfordult már, hogy az apja viccesen megjegyezte, hogyha nem kell akkor kend a hajadra, a csajszi meg szó szerint vette..:-) sok-sok türelem minden meg fognak tanulni (én legalábbis ezt mondogatom magamnak)
2010. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!