Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok a Baba IQ dvd-kről...

Hallottatok a Baba IQ dvd-kről? Ajánlom, lányomnak nagyon tetszik!

Figyelt kérdés

Persze nem tévénézésre akarom szoktatni a gyereket, de sokmindenre jó. Mi csak úgy vettünk egyet, hogy érdekli e egyátalán, tévé sosem érdekelte. Odaültem vele megnézni, mondtam neki mi micsoda, először pár perc után ott hagyott (14 hós volt kb). Aztán visszajött, és mikor másnap megnéztük ketten, el sem moccant, folyamatosan beszéltem neki, mik vannak a képen, mit csinálnak, stb.

Jó azoknak is, akik kifogytak az ötletekből, mit csináljanak a babával.

Én arra használom, hogy a reggeli kakaó megivása után leül erre a fél órára és általában már ő kéri és végignézi és kommentálja (16 hós), így legalább nem jön vissza a kakaó, nem futkos rögtön utána. Néha nap közben is mutatja a tévét, viszi a foteljét és mondja hogy vava!

Egyébként egy örökmozgó baba, de ez leköti.

Gondoltam leírom, hátha valakinek megtetszik. Brendonban lehet venni egy félét láttam, a neten lehet venni mind a négyet, letölteni is próbáltam, de nem sikerült.:-(


2010. márc. 8. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Á, nagyszerű,épp valamiilyet keresek.

Megkérdezhetem mennyibe kerül?

Melyik van a brendonban?

2010. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
990 Ft volt a Brendonban is, meg egyszer a TESCO-ban láttam, de sajna többet nem. A Brendonban a számolás része volt, a Világ-ot a TESCO-ban vettem. Van még a szavak és a színek. Neten 700 valamennyi+ gondolom postaktg., kb ugyanannyira jöhet ki.
2010. márc. 8. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szuper a dvd-k, én a netről töltöttem le mind a 4 részét.
2010. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Honnan töltötted le? Nekünk nem sikerült sehonnan!
2010. márc. 8. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én ide regisztráltam, és a filmekben van. Írd be hogy Baba IQ és rajta van mind a 4 rész. Igaz hogy rapidos, de 2 nap alatt jött le a 4 rész.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó,akinek sikerült letöltenie.regisztráltam az oldalra,de nem találom.hol vannak a filmek?a keresóbe hiába írom be,nem adja ki
2010. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekünk sem sikerül letölteni. Regisztráltam, meg is találtuk, de nem tölti le. :-( Egyébként a felső soron van olyan hogy keresés, rákattintasz és be tudod írni, úgy előhozza.
2010. márc. 10. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:

hiába írom be a keresőbe,nem találja :(

esetleg nem küldené el vki?

2010. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!