Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány évessen jött fel teljesse...

Hány évessen jött fel teljessen kisfiatok kukijárol a bör?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 4 hónapos lett, a párom elkezdte fürdés közben hátrahúzni neki (ő az úszómester), minden nap egy picit jobban. Két hét alatt gyönyörűen hátracsúszott. Így azóta minden fürcsinél tisztítva van (most 5 hós). (B)
2010. márc. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én 1 éves koráig doki utasítására nem nyúltam hozzá.

most lesz májusban 2 éves, addigra ahogy néztem rendben lesz neki. korábban teljesen felesleges hozzányúlni, mert sejtesen le van tapadva, ha ezt bántjuk, akkor tényleg baj lehet belőle.

2010. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: szerintem ha minden nap tisztítva van, nem tud letapadni... De persze ez mindenkinek a saját döntése. A mi dokink szerint 6 hós korára kell elérni azt, hogy hátra lehessen húzni teljesen a bőrt. De ahogy itt olvasom, minden doki és védőnő mást mond.(B)
2010. márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát tényleg ahány válasz, annyi verzió:)

Én elvittem egy magánklinikára, ott azt mondta a doki, hogy 1,5 éves korában kell elkezdeni huzogatni és 2 éves koráig kell megoldani. Előtte ne huzogassuk,mert ha bereped, nagy kárt okozunk!

2010. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Épp ez az, hogy nekünk berepedés nélkül nagyon szépen hátracsúszott, egy picit sem erőltette a párom...

Egy ilyesmi kérdésnél már írtam, és azóta is fenntartom a véleményemet, hogy szerintem jóval nagyobb baj az, hogy ha egy-másfél-két éves korára letapad, a doki feltépi, berepedezik, ápolni kell, mint az, hogy mi már most hátra tudjuk húzni.

(B)

2010. márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor a mi példánk a köztes állapo.3,4hos korátol huzzgáljuk,és még nem csuszik neki hátra most 19honapos.Azt hiszem énis apa kezébe adom a dolgot hátha neki jobban sikerül.1éves kontrolon jonak találta a doki és mondta h huzzogassuk még.2éves korára nagyon remélem lenn lesz.
2010. márc. 8. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!