Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évessen jött fel teljesse...

Hány évessen jött fel teljessen kisfiatok kukijárol a bör?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek 2,5 évesen, a másiknak 3 évesen.
2010. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nagyobbnak egy éves kora előtt. A doktornő meg is jegyezte, hogy dejó fütyije van:-)

A kicsinek még csak egy kicsit "haladtunk", jövő héten megyünk a másfél éves vizsgálatra, kiváncsi vagyok, mit mond a doktor nénink.

2010. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 eves korara kell e sejtes letapadasnak elmulnia. ha ez nem törtenik meg azt az orvos ugyis latja es merlegeli hogy par honap mulva esetleg helyrejön vagy sulyosabb esetben müteni kell-e. Huzogatni nem szabad, TILOS!!! 3 eves kora elött, mert ezt a kis letapadast ami minden fiunak van.
2010. márc. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Első perctől kezdve tornáztatni kell. VAn valami krém is,ami segít, de én nem használtam. A doki folyamatosan ellenőrzi és úgyis mondja mit kell tenni. Amúgy én folyamatosan tornáztattam és úgy 1,5 éves korára már csak az egyik felén volt letapadva és a doki felhúzta egy határozott mozdulattal, ennyi. Sajnos pár napig sír ha pisil, mert ég fáj neki, de hamar túl lesz rajta. ( a pisi gyógyítja amúgy) Nyugi.

A lényeg, hogy ha le van tapadva át kell esni ezen a kis ceremónián, de utána ha gondozva van semmi gond nem lesz.

A kor amit kérdeztél, szerintem doki függő, meddig engedi, hogy letapadva maradjon.

2010. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4 éves korára, mindenféle erőszakos beavatkozás nélkül.
2010. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!