Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa milumil tapasztalatok?...

Milupa milumil tapasztalatok? Esetleg nemetorszagi Anyukak. Avagy mennyire van szüksege tenylegesen egy csecsemönek?

Figyelt kérdés
Sajnos nemtudom a kislányomat szoptatni (9 hetet tölti szerdán) es milumilt adok neki. /pre-t, ami gondolom otthon start/ Akarhogy probalgatom nemnagyon akar raallni a dobozon feltüntetett mennyisegekre, kb annyit eszik mint az elöirt +/-0,5-1dl különbseggel. Ö meg mindig 6x eszik egy nap az adagolas meg 4x 5x ir hatalmas mennyiseget annyit nem bir egyszerre meginni. az normalis hogy 2 honaposan majdnem 6 kg? 3400g-mal született. negy het alatt kb 1,3 kg-ot hizott. Aki ilyennel eteti a babajat, az az ajanlott mennyiseg szerint tudja? Vagy masnal is vannak elteresek?
2010. márc. 7. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Emiatt nem kell izgulnod! minden gyerek más! Az én fiam is sokkal kevesebbet evett az átlagnál mégis jól fejlődött! Most hat hónapos 8 kg,és 74 cm. Amíg fejlődik nincs mitől tartanod! Mi kipróbáltunk nagyon sok tápszert és nekünk a Milupa vált be,de most sem túl jó evő! De az is lehet,hogy egyszerűen csak nem ízlik neki ez a Tápszer! Nyugodtan próbálj ki más tápszereket is! Németországban egyébként is nagyobb a választék mint Magyarországon!
2010. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A dobozon feltüntetett mennyiségek csak ajánlottak, az én babám, sem ette meg soha azt a hatalmas mennyiséget.
2010. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem ette meg soha a dobozra írt mennyiséget,7 hósan most 8 kiló,3500g-al született.A te babád viszont már így is jól hízott,elég sokat is,ne erőltesd belé,mert a pluszban lenyelt kortyok csak felesleges kalória.Ő hidd el,tudja,mennyire van szüksége.
2010. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!