Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gránátalmát hány hónapos...

Gránátalmát hány hónapos kortól lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Amikor a többi déligyümölcsöt is. 1 éves kor fölött, de csak a levét add, mert a magok elég nagyok!
2010. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

szia,a levét én már hónapok óta adom a kisfiamnak,most lesz 1 éves.

elöször csak egy keveset adtam,sinlacot v tejpépet kevertem bele(elég fura,lilás színe lesz,de ez ne ijesszen el) és nem lett töle semmi baja,így azóta is adom neki,nagyon szereti a kisfiam.

rengeteg benne a vas és a c vitamin.

2010. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Az attól függ, hogyan akarod adni. Ha levet csinálsz belőle, és a magokat leszűröd, akkor 6-7 hónaposan már adhatod. Ha csak kettévágod a gránátalmát, és szeretnéd a darabokkal kínálni a babádat, akkor kb. 2 éves korig várj vele, mert a gránátalma nem mállik szét, nem lehet pápesre összerágni, azaz meg lehet tőle fulladni ugyanúgy, mint egy szőlőszemtől. (A szőlőszemeket is érdemes kettévágni másfél-két évesnél fiatalabb gyereknek, és általában hasznos abból az ökölszabályból kiindulni, hogy eddig az életkorig "semmit, ami gurul és nem olvad szét a szájban").
2010. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Aranyosak vagytok hogy ilyen gyorsan válaszoltok. 8 hónapos a fiam.Én nagyon szeretem a gránátalmát, és ő is igencsak érdeklődik felőle.:) Csak nem tudtam hogy kaphat -e már.
2010. márc. 6. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!