Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Puhatalpú cipőnél is úgy kell...

Puhatalpú cipőnél is úgy kell venni, hogy az ujjam beférjen a sarka után a cipőbe? A gumi azért nyúlik, nem úgy mint egy merevebb cipőnél.

Figyelt kérdés
11,5 a talphossza, de 18-as puhatalpú (Aldiban van most) 12 cm, kicsinek találtam. A 19es cipőnél pedig a gumi még lecsúszik.
2010. márc. 5. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem vedd a nagyobbat és adj rá vastagabb zoknit v ilyesmi. klassz cipők, most meg is lestem őket gyorsan:) ezek szerint a 19-es 13centi körül van. a 1,5 centivel nagyobb cipő pedig pont jó. max. 1-2 hétre vattát teszel az orrába v ilyesmi.
2010. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor szerinted is jónak tűnnek? Legalább megtudom nézni, fogni vásárlás előtt. Ahol lakom személyesen nem lehet venni, csak neten.
2010. márc. 5. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
kinézetre semmivel sem rosszabb mint a liliputi, shooshoos, jack és lily.... csak fele, v negyed annyiba kerül. vedd meg nyugodtan!
2010. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom konkrétan ez milyen,de a mi cipőnkben lehet cserélni a gumit. Egyszerű gumi van benne, szerintem ki tudod cserélni kisebbre, hogy ne csússzon le a lábáról. Elvileg azt mondják, hogy a talphosszához hozzá kell adni 7-10 mm-t és úgy jön ki az ideális puhatalpú talphossz, amit nem nő ki két perc alatt.
2010. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!