Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? A 8 hónapos...

Mit csináljak? A 8 hónapos lányom nem akar semmilyen ételt elfogadni mióta tejpépet is kap.

Figyelt kérdés
Eddig megevett mindenféle zöldséget, gyümölcsöt, de pár hete adok neki tejpépet délután, azóta nem fogad el semmi mást. A tejpépből is csak egyfélét fogad el, a milupás jó éjszakát gyümölcsöset, mást nem. Már vagy a tizedik kaját öntöm ki a kukába, ő meg csak nyafog. Annyira kivagyok emiatt, ma már sirtam is.
2010. márc. 5. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

képzeld,mi is igy vagyunk mostanában,22 hós kisfiam(még szopik is),de eddig az ebéd és a vacsi is zöldség volt,mióta tejpépet reggelizik,azóta viszont csak ebédre eszik zöldséget,mert vacsira is csak tejpépet fogad el..

Férjem mindig mondja ,h tudja Ő ,h miért,mert abban sokkkkkal több a vitamin,s most ilyen korszaka van,h erre van szüksége..persze azért néha én is "kivagyok",mikor minden este próbálkozok,és a kukában landol a kajcsi,mert megint csak a tejpép a nyerő...

nálunk a Nestlé rizses tejpép a kedvenc:-)

2010. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem nem is nagyon fog más elfogadni mert hozzá szokott az édeshez.nekem is sokszor mondják h ilyeneket meg bébi ételt ne adjak mert az én föztömet nem fogja elfogadni:)
2010. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos az én főztömet se fogadja el.

Úgy érzem a tejpép olyan mint a macskáknak a whiskas, azt is csak egyszer kell adni a cicának és utána nem fogad el mást.

Valamit beletehetnek amiért igy szeretik a babák.

2010. márc. 5. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is ment,de csak a gyümölccsel,aztán kitaláltuk a védőnővel,hogy 1/3 tejpép (én sima nestle rizses tejpépet veszek neki)és 2/3 gyümölcs,így megeszi az összes gyümölcsöt.A natur tejpépnél mégis jobb ...próbáld ki,hátha megenné ha érzi rajta az ízét...
2010. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az viszont jó a tejpépnél,h csupa vitamin(ellenben a főtt ételekkel,gyümivel)most biztos több vitaminra van szüksége,azért rajong érte.majd biztos változik:-)
2010. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!