Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan hogy az eddig...

Volt már olyan hogy az eddig jól evő babátok nem akart semmilyen szilárd ételt elfogadni?

Figyelt kérdés
8 hónapos babám valószinü a fogzás miatt nem akar semmilyen szilárdat elfogadni. Már csak reggel és este szopik, tehát már kiváltottuk a szopik nagyrészét, ilyenkor nem baj ha újra szopizik a szilárd kaja helyett pár napig? Nem fog visszaszokni a csak cicizésre? Ti mit csináltok ilyenkor?
2010. márc. 4. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. Itt már leírtam egy hasonló kérdésre a választ :)
2010. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom pontosan ezt csinálta!A szilárd ételek helyett pépeseket kapott.Pl.tápszerrel elkészített "tejbe"grízt,főzelékeket is leturmixoltam neki.Szerintem a "csak" szopizás nem lesz neki elég!Gondolom így is nyűgös de ha éhes marad akkor is nyűglődni fog.
2010. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az enyém is szopik még, amikor voltak ilyen napjaink, hogy más nem kellett neki, akkor se maradt éhes. Azt a pár napot bizony kibírja anyatejjel is, főleg, ha mást nem szívesen eszik meg. Ja! Az enyém a fogak kibújása után ugyanúgy megevett mindent, mint előtte... nem szokott le a szilárd ételről :)
2010. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem nálunk is helyreáll a rend.
2010. márc. 4. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!