Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kit milyen sűrűn látogat a...

Kit milyen sűrűn látogat a védőnő, és mennyire számíthattok rá?

Figyelt kérdés

Minket konkrétan csak a kötelező oltáson szokott látni:S Fiatal anyuka vagyok..nem sok tapasztalattal (asszem ez nem szégyen)! Az Ő dolga az lenne hogy jöjjön és segítsen...ehelyett??? semmi!!! Komolyan mondom ha nem lenne ez az oldal már felkötöttem volna magam! Rengeteg segítséget kapok az anyukáktól!

KÖSZÖNÖM NEKTEK!!!


2010. márc. 4. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hetente jött az elején,most már csak néha jön...DE megvan a mobilszáma és mondta hogy ha kérdésem van akár este, akár hétvégén hívjam nyugodtan...Egyébként egyszer-kétszer volt erre példa, én is innen meg netről tájékozódok inkább:D
2010. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Eggyet értek veled. Én is pont így jártam. Első babás anyuka vagyok. Gondoltam majd a védőnő segít. Hát nem !! Az első 4 héten jött, heti egyszer. Bármit kérdeztem nem tudott válaszolni. Azóta nem jön. Ha nagyritkán felhívom akkor se megyek vele semmire, és nem is nagyon tetszik neki. Állítólag azért ilyen mert nem adtam neki semmit.(pénz, csomag). Én is mindent itt nézek meg. Nagy segítség.
2010. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit, nagyon szívesen tettem, és örülök, hogy tudtam segíteni. (Persze egyesek ezért is leszólnak, de ez van, ilyen világot élünk...)

És természetesen én is köszönöm mindazoknak, akik értelmes hozzászólásokkal segítenek másokon, én is sok hasznos dolgot olvastam már ezen az oldalon.

(B)

2010. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!