Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mással is volt így? 3 hónapos...

Mással is volt így? 3 hónapos fiam állandóan tvt nézne. Bárhogy fordítom, azt nézi. Pedig nem sokat megy napközben.

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
azért mert érdekli, nálam már az első perctől ment és nem érdekelte most 4 hónapos. Már se pillant ha megy, csak egy zenénél vagy hasonló.
2010. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Imádja a Mónika show-t és a Két pasi meg egy kicsit,de ő már nagyobb.Kicsinek is szeretett tévézni.
2010. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyunk. 3,5 hós a fiam, és képes 180 fokban kifordítani a nyakát, hogy a tv-t lássa. (ha háttal fordítom a pihenőszékben) Megpróbálom elterelni a figyelmét, kb 5 perc után én unom meg, és kikapcsolom a tv-t. Ez napközben ok, nem is nagyon szoktam bekapcsolni, de nálam ez nagy szó, mert elég háttértévés voltam/vagyok.... De este néznénk a híradót.. meg utálok este csöndben lenni. A zenehallgatás meg sokszor idegesít huzamosabb ideig.
2010. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha be van kapcsolva a tv, akkor az én babám is úgy fordul hogy lássa, így mindig kikapcsolom, vagy úgy rakom a babám hogy ne lássa, vagy teszek oda valamit hogy ne tudja nézni. Már 5 hónapos, nem engedem hogy tvzzen.
2010. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyerekeimet nem érdekli a tv, be van kapcsolva de rá se néznek.
2010. márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a reklámokat nézi megszállottan.képes felismerni mikor kezdődik és meredten nézi.Mit mondjak nem örülök.
2010. márc. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nálunk is ment első perctől fogva.már inkább be sem kapcsolom,pedig háttérzajnak nálunk is ment állandóan.
2010. márc. 5. 07:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk első perctől be van kapcsolva de nem érdekli. 3hós. Viszont a számítógép. Ott szokott ülni apa és hát mindig azt nézné.Ilyenkor is mikor nincs itthon. Nincs bekapcsolva az övé.
2010. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!