Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell vinnünk egy uszodába?...

Mit kell vinnünk egy uszodába? Lenne praktikus tanácsotok a készülődéssel és az ottaniakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gyógytornai céllal megyünk uszodába heti egyszer a 10 hós gyerekemmel.

Amit mondtak, hogy vinni kell: úszógumi, kisbugyi, köntös.

A kisbugyi helyett úszóspelust veszek. Milyet vegyek? (Pampers-t szoktunk használni, a 3-as már csak éppen jó)


2010. márc. 4. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Huggies úszópelus S-es méret szerintem jó lesz nektek még jó darabig. Erre kisbugyi nem is kell.

Mi viszünk hordozót is, abban pihenget amíg mi is átöltözünk, mert állni még csak kapaszkodva tud. (Amúgy már gyerekülésben utazik.)

Úszógumi is kell? Nálunk azt senki nem használ.

2010. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi babaúszni járunk a 10 hónapossal.

Neki viszek:

úszópelenka (huggies), egy kisgatya (ezt a babaúszáson kaptuk, de simán lehet varrni is. a combján és a derekán gumis, hogy ne csak a pelenka legyen, ami megfogja esetleg a kakit), egy törölköző (olyan, aminek van kapucni része, ezt a fejére húzom, ha kijövünk a vízből), váltás pelenka, alátét (biztos van rendes neve, dm-ben veszem, hogy ne a csupasz asztalra tegyem a fenekét).

Magamnak:

fürdőruha, törölköző, zacskó (vizes cuccoknak), úszószemüveg (ha merük a gyerek, néha én is vele, de nem hiszem, hogy gyógytornán lesz ilyen), papucs.


Ha nincs kialakítva bababarátan a hely (nincs járóka, ahova beteheted, amikor te öltözöl, nincs ember, aki figyeljen rá, ha neked el kell menned pisilni), én is vinnék egy hordozót/babakocsit, különben kínszenvedés lesz megoldani. Én otthon mindig zuhanyzom előtte és fürdőruhában megyek, a fehérnemüt viszem inkább magammal, így ott csak le kell vetkőznöm, nem kell az időt még átöltözéssel is töltenem. Ha a babádnak nagy haja van és ott nincs, akkor érdemes egy hajszárítót is vinni.


Talán ennyi. Remélem, tudtam segíteni.

2010. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, hasznosak voltak!
2010. márc. 8. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!