Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy itassak a babámmal sok...

Hogy itassak a babámmal sok folyadékot?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, az orvosom egy idióta már fel sem hívom, kérlek segítsetek. Babám 7 hónapos 3. napja hasmenése van, tegnap óta vízszerűen jön ki minden belőle. Hányás nincs. Tudom, hogy sok folyadékot kellene innia, de egyszerűen nem akar...:((( hogy tudnék belediktálni sok-sok folyadékot ha nem akar inni? Ha csak tápszert adok neki pár napig, az is jó? Legalább akkor vesz magához némi folyadékot.. Antibiotikumot is adok neki doki javaslatára, a székletvizsgálat holnapra lesz meg.
2010. márc. 4. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami finom folyadékkal próbálkozz. Finom édes tea? almalé?
2010. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámat kanállal tudtam rávenni a folyadék ivásra.Kicsit sokáig tart de hatásos volt.

Jobbulást Nektek! Ja és adj neki Normaflort ha kap antibiotikumot.1ampulla/nap.

2010. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum mellé mindenképp adj Normaflort is! A tápszer is jó, ha elfogadja vagy enyhén édesített tea, gyümölcslé...
2010. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nurofen/panadol adagoló, ha máshogy nem megy.
2010. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi!! Jó ötletek. Eddig csak vízzel és cumisüveggel próbálkoztunk. Úgy félek, hogy ki fog száradni:(((


A dokink nem a normaflort javasolta, hanem a Pro Kid nevű bélflóra javítót. Állítólag ez jobb a piciknek....

2010. márc. 4. 09:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor az én picim hányt és kb 5-10 percenként nyomtam a szájába a nurofen adagolójából egy adagnyi vizet vagy teát és így elkerültük a kiszáradást. Tudom, hogy macerás, de nekem se akart inni. És inkább ez mint a kórház.

Próbáld ki és írd meg hogy van a picid.


Jobbulást

2010. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2010. márc. 4. 09:47
 8/9 anonim ***** válasza:

A vizes szivacs is még bejöhet, valamiért nagyon szeretik a gyerekek kiszívni belőle a vizet :)

Nurofenes fecskendő nagyon jó, nekünk úgy issza belőle, mint ha kisangyal.

2010. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
úgy tűnik a nurofenes fecskendő jó buli:))) köszi!!!
2010. márc. 4. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!