Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most jöttünk ki a korházból a...

Most jöttünk ki a korházból a nyolc hónapos babámmal. Hányt és a folyadékot nem akarta elfogatni emiatt kezdett kiszáradni. Mit csináljak a cumis üveget nem veszi el?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 12:34
 1/8 A kérdező kommentje:
egész nap nem hajlando a tápszert megenni.Pedig születésétöl kezdve tápszeres.Nem akarom,hogy megint infuziora rakják.Probáltam kis kanállal de sikertelen,teát,vizet adni neki de sikertelen.mivel probálkozhatnék még?
2009. márc. 27. 12:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Probáltatok már rendes pohárbol vagy esetleg csörös pohárbol inni,hátha az teteszene neki vagy végsö megoldásnak fecskendövel probálj a szájába nyomni folyadékot hátha ugy lenyeli mert az én fiam amikor még csak anyatejes volt és hasmenése volt az orvos ajánlotta ezt a megoldást mert semmiböl nem akart ini de ez valamennyire bejött hát sok sikert és jobbulást a picinek!Milyen folyadékot probáltál adni neki?Lehet hogyha teát adnál vagy gyümölcslevet azt elfogadná pohárbol vagy üvegböl a hipp instant teák nagyon finomak mi is azt isszuk mostmár mert a viz nem megy!
2009. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
próbálj akkor gyümilevet vagy levest adni neki.Az én lányom két éves volt amikor ugyan így jártunk.Nálunk a husileves turmixolva a gyümilé meg a kakó volt az amit elfogadott.De mivel ő kisebb én a kakaót kihagynám a helyedbe és levest próbálnék elsőnek.
2009. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a nurofenes fecskendővel nyomtam óvatosan a szájába a vizet. Tetszett neki és utána már szopizta is ki belőle.

Próbáld ki, az is több mint a semmi.

7 hós anyuka

2009. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok,ez a leves jo ötlet nem is gondoltam rá mert az én fiam mégcsak 6 honapos,e a te babádnak jot tenne ha megeszi!Jo kis husleves esetleg répát,krumplit is adhatod belölle kis husival,hátha jo lessz?!
2009. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hipp teákkalprobálkoztam pl mango-öszibarack,erdei iz,alma citromfü,édesköményes,gyümölcs leveket is probáltam.Enni se nagyon akar.Köszönöm az ökleteket.Csörös poharot most vettem neki
2009. márc. 27. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:
probáld ki a nestlé innivaló-ennivaló tejpépjét,igaz nem olcsó..2 dobozzal 500ft....és egy doboznyi 250ml...
2009. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a hippes málna csipkebogyo tea jött be nagyon,még mindig az elsö vagyok.Probáld ki a csörös poharat és a rendes sima poharat is és a leves tényleg jo ötlet!
2009. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!