Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig aludt rugiban a babátok...

Meddig aludt rugiban a babátok, illetve ha már feláll és lépeget, akkor a talp nélküli praktikusabb?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
1.5 éves és 92-es a mérete, de még most is abban alszik :) szereti, nézegeti is a lábát, mozgatja, forgatja benne, szereti a talpas rugit, úgy vettem észre, hogy az egyik kedvenc ruhadarabja a pizsije :)
2015. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. 1 éves koráig aludt rugiban. Én nappal csak pici korában adtam rá rugit, kb. fél éves korától már nadrágot adtam rá és zoknit.
2015. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nappal 1-2 honapos koraig volt rugiban. Most 8 honapos, legtobbszor abban alszik
2015. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha ideg van, most is abban alszanak, másfél évesek, 104-es a rugi. teljesen jól mentek olyanban is, ami talpas, nem zavarja a lépegetésben.

én szeretem amúgy is, mert legalább nincs kint a hátuk :)

bár persze már nehezen kapok ekkorát :D

2015. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1,5 évesem talp nélküli rugiban alszik ha hideg van és napozóban ha meleg.
2015. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A zoknit folyton leszedték, ezért a talpas rugir jobban szerettem. Ált. addig használtam mindegyik gyereknél (5 gyerek), amíg ráment, ált. kb. 98-as méretig gyártják, ennél nagyobbat ritkán lehet találni. Utána ált. szobatiszták is lettek és akkor már praktikusabb a sima pizsi, mert abban egyedül is meg tudták oldani a pisilést.
2015. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Huszárné Sánta Viktó válasza:
Szia!Nekem a kis fiam egészem 2 éves koráig abban aludt hideg időkben mert így nem fázott ha lerúgta a takarót.Igaz távhős házban lakunk így éjjel sincs hideg de ők csak hamarabb megfáznak.
2015. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!