Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használhatok a 3 hónapos...

Használhatok a 3 hónapos kisfiamnak Johnson's fürdetőt?

Figyelt kérdés
Eddig csak a gyógyszertárit használtuk, de kezdem unni, az én kezemet nagyon szárítja ráadásul semmi jó kis baba illata nincs, mivel ugye illatmentes. Használhatjuk a Johnson's-nak az édes álom habfürdőjét?
2010. márc. 2. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugottan. max ha szárítja a baba bőrét vissza áltok a gyógyszertárira.
2010. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi első naptól azt használjuk, semmi baja.A kórházban is azzal fürdették.

/Z/

2010. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, de számíts rá, hogy sok baba bőre nem bírja. Az enyém csupa pötty lett tőle, pedig csupán 1x próbáltam. Emellett sokaknál csak hónapok múlva derül ki, hogy nem tesz jót a baba bőrének, szárít, akár ekcémát is okozhat....
2010. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ekcémás, a bőrgyógyászaton egyből azt kérdezték, hogy nem Johnson's fürdetőt használunk-e, mert az okoz ilyen tüneteket. Hát nálunk nem ettől volt, de azért elgondolkodtató. Szerintem valami mást próbálj ki inkább, ajánlani nem tudok, mert mi is és körülöttem minden baba a gyógyszertárival fürdik.
2010. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem a gyógyszertári szárította a kislányom bőrét, most 3 hónapos és elkezdtem a jonsons termékeket használni, ez már nem szárítja úgy a bőrét. Jonsons fürdetőt, sampont és utána jonsons aloés olajjal maszírozom be.
2010. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi egy évig használtuk, nagyon jó volt. Aztán elkezdett a gyerek foltosodni, tenyérnyi sebes foltok jöttek ki rajta, egyik pillanatról a másikra. A doki kérdezte, ugye nem johnson's-t használunk? De azt. Lecseréltük, azóta csak a gyógyszertárival tudom fürdetni, de azt is úgy, hogy utána muszáj bekenni a gyerek testét a fülétől a lábujjáig testápolóval.
2010. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Használhatod, nálunk a kórházban is ezzel fürdetik az újszülötteket. Először megijedtem, mert nem sok jót hallottam a Johnson´s termékekről, de a nővér megnyugtatott, hogy az eddigi tapasztalatai alapján egy babának sem okozott gondot (azt nem, tudom milyen rég dolgozott az osztályon, fiatal nővér volt). Szerintem is figyeld, okoz - e valami panaszt, kiütés, bőrpír, száradt bőr és ha nincs gond, használd. Nemrég olvastam, hogy a gyógyszertári is nagyon kiszárítja egy - egy baba bőrét.

Egyébként mi a lanolinos Baba habfürdőt használjuk a kezdetektől, a mai napig nem volt semmi gondunk.

2010. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Off: persze, hogy a kórházban nem okoz gondot, normál esetben össz-vissz kétszer-háromszor fürdetik, meg ott egy csecsemő egy perc, folyó vízben.
2010. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a kórházban 1 hetet voltunk, naponta, fürdőkádban fürdettük a babákat 2 - 3 percet.
2010. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor bocs, nekem azt mondták a kórházban, hogy minden kórházban folyó vízben mosdatják a gyerekeket, mert ÁNTSZ előírás.
2010. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!