Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok nekem, amit viszonylag újszülött kortól hosszabb ideig tudnánk használni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Bergon. Nem a legolcsóbb, de nagyon masszív, nagy méretű, kényelmes kocsi. Teljesen vízszintesig dönthető, és későbbb sportkocsivá alakítható. Ezek tényleg jók.
2010. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden babakocsit hosszú ideig lehet használni! Szerintem függ attól is,hogy mikor születik a baba! Ha tavasz/nyári akkor nem muszáj túl zárt,mert mire tél lesz úgy is ülni fog. Ha őszi/téli akkor inkább olyat aminek van mózeskosara,mert az jó zárt! Az én babám őszi! Nekünk bébécar van! Azért szeretem,mert tényleg jól védte a hidegben,viszont ültethető a háttámlája és most,hogy már tud ülni élvezi az utazást! Nyáron meg jöhet a sport része! Az teljesen nyitott,ülős! Függ attól is,hogy hol laksz! Mi vidéken,sokat gyalogolunk így igazi terepjárgányra volt szükségünk! Viszont ha BKV-zol vagy stb. akkor érdemes könnyebb kocsit választani,ami kis helyen is elfér!
2010. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy kb. mennyi pénzt tudnál rászánni. Nekünk ilyen van (mózes, bébihordó, sportrész, mindegyik mindkét irányba forgatható, hiperkönnyű 6 kg-os, könnyen összecsukható alváz, hátsó kerekek pumpálhatóak, és nagyon-nagyon egyszerű fordulni vele - csak ajánlani tudom):

[link]

(B)

2010. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bergon! Hatalmas, kényelmes, strapabíró, jó a rugózása!
2010. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is a Bergonra szavazok!

Nézd meg ha lesz alkalmad a 2dimension kiadását.Nekünk ez van és nagyon de nagyon meg vagyok vele elégedve!!!

2010. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tényleg sok mindentől függ. Mikor fog megszületni, ez a legfontosabb! Ahogy írták már előttem is, ha nyár végi, őszi lesz a babád, akkor fontos a mózes, amiben akár 6 hónapos koráig is tud feküdni. Mire jön a tavasz már át is lehet tenni a sport részbe. A mózes legyen tágas, kényelmes, hogy télen a sok ruhával is tudjon nagyokat aludni a baba.

Fontos, hogy mennyit akarsz rá költeni, akarod-e buszon, villamoson vinni, vagy csak sétáltok.

Ezeket mind-mind tudnod kell, és ezek után nézelődni.

Nekem 2-3 hónap alapos kutatás, utánajárás, nézelődés, próbálgatás után született meg a döntés: Coletto Austin.

Imádjuk! Legjobb választásunk volt. 6 hónapig feküdt a mózesben a Picur és kényelmes volt a sok ruha ellenére is. Február eleje óta a sportban van, egyenlőre megdöntve és így is jókat alszik, ha felébred akkor nézelődik.

Nagyon jól lehet vele közlekedni, álló helyzetben meg tudsz vele fordulni 360 fokban, tágas a csomagtartó, bevásárolni is lehet vele...stb.

[link]

2010. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
[link] Bergon, nagyon jó és kényelmes és persze nem drága. Nekem ilyen van, imádom!
2010. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Július elejére vagyok kiírva kisfiúval, és vidéken lakunk zöldövezetben. Rengeteg babakocsizást tervezek, bkv-zást pedig egyeltalán nem! Ennek fényében tudnátok nekem ajánlani?
2010. márc. 2. 11:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocs, pénz nem számít, csak jó legyen a babakocsi
2010. márc. 2. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennek fényében szerintem amit linkeltem, a Pierre Cardin 682 tökéletes. Mi is lakóparkban lakunk, nem kellett nekünk sem "terepjáró" babakocsi. És nagyon olcsó volt, 80-ért vettük cakumpakk. (B)
2010. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!