Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, akinek a babájának...

Volt olyan, akinek a babájának fél éves kora után változott meg a szeme színe?

Figyelt kérdés
Lányom most 7 hónapos gyönyörű kék szeme van.Apának barna a szeme az enyém sötétkék.Marad kék a szeme vagy még"bebarnulhat"?
2010. márc. 1. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lányomnak folyamatosan "barnult be", pedig fél évesen még kék szeme volt, mint a nagypapának :) De aztán 7-8 hónapos kora körül "szürkülni" kezdett, majd most, 15 hónapos korára szép barna lett, mint a miénk (szülőké).
2010. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én kislányomnak még egy éves kora után is változott a szeme színe.

Linkelek is képet: Az elsőn 6 hós körüli, még kék szemmel, a másodikon 1 éves múlt, már sötétkék volt a szeme, a 3. meg mostani, 2 éves múlt, már barnás árnyalata is van.

[link]


És szerintem még ez sem biztos, hogy a végeleges nálunk, mintha barnulna még :)

2010. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én lányomnak a kék szeme 2,5 évesen barnult be
2010. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hello, az én lányomnak 10 évesen változott a szeme színe:)
2010. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 10 hónapos lesz és a szeme színe nagyon szép világos kék. Apának és nekem is zöld a szemünk. Nekem a doki azt mondta, lehet hogy kék marad mivel a kék és a zöld is világos, lehet hogy nem lesz neki zöld.
2010. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj neeeeeeeeee. A kislányunknak olyan szép kék szeme van de nekünk szülőknek nem kék!Nem szeretném ha megváltozna. Aki linkelt képet nagyon szép a baba:)!Cuki a pici képen dettó oylan mint a mi kiscsajunk:)!
2010. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak kék a szeme remélem nem lesz más szinü mert mindenben az apjára ütött de legalább a szeme az enyém!! Remélem nem változik:(
2010. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!