Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babájának is változott a...

Más babájának is változott a hangulata?

Figyelt kérdés
6 hónapos a fiam,eddig egy szóra elaludt,nagyon szépen játszott egyedül is,és sírni soem halottam,csak mosolygott és nevetett mindig.Most meg szinte rögtön sírni kezd,de nagyon mindenért.alig mosolyog,nagyon nyűgös,sírós baba lett.elaludni se akar.Nem halottam sírni,most meg szinte mindig sír.Jön a foga is de olyan 2 hete,van ez nagy érzelmi változás.Természetes,vagy ilyen marad?Volt másnak ilyen nagy változás a babájával?
2009. jún. 26. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez a helyzet kb. 3 hete, ki is bújt egymás után 2 fogacskája 1,5 hét alatt. Most meg jön fent kettő. Szerintem ezért ilyen, mindig kézben akar lenni, szüksége van a közelségünkre. Nagyon nyügi szegénykém, de szerintem elmúlik, ha már nem fogzik. Remélem :)
2009. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia.Hát remélem hogy elmúlik.Ő is rengeteget akar kézbe lenni pedig eddig nem nagyon szeretett.Már azt gondoltam ő változott meg,vagy mi csinálunk rosszul valamit.Nagyon kis türelmetlen lett,eddig meg fát lehetett vágni a hátán.kitartást neked,és nekem is.
2009. jún. 26. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

Türelem,elmúlik,nálunk is vannak ilyen napok,ma pl délutánra lett nagyon nyűgös,alig bírtam vele-szerencsére vacsizott és elaludt.De nálunk is volt olyan nem is rég,hogy egyszer csak hajnali 3/4ed kettőkor felkelt és fél ötig üvöltött már mindent adtam neki magam mellé tettem és nem bírtam megvigasztalni,aztán belefáradt és elaludt,borzalmas éjszaka volt..szval van ilyen ,de ne aggódj mosolygós baba lesz megint,ha minden oké akkor jó lesz,valami bibi van ,meg az időjárás is okozhatja a nyűgösséget-én is az vagyok hát még ők...kitartás!1éves baba mamája

2009. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de sajna nem csak napokról van szó hanem már hetekről.minden nap igy telik.sajna.
2009. jún. 26. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna...nagyon át tudom érzeni a helyzeted. Azt hittem már sosem lesz olyan mosolygós és jókedvű mint volt. De kijött 2 foga és most jobb. Bár jön a felső 2 is, de most egy kis szünet van, szerencsére, és minden ok. Nekünk is hetek voltak, ne aggódj, elmúlik majd.

6 hós kislány anyukája

2009. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!