Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor változott meg a...

Kinek mikor változott meg a babájának a szeme szine?

Figyelt kérdés
A lányom most pénteken lesz 7 hónapos és már 3 hónapos korában a jobb szemében megjelent egy pici barna folt,de azóta semmi változás.Kérdeztem és mutatam a gyerek orvosunknak de figyelembe sem vette.Mi a véleményetek,fog még változnia szeme szine?
2009. aug. 12. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fog. (A foltot viszont megmutatnám szemésznek, lehet probléma is az üvegtestben)
2009. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szetm igen, 2 éves korig biztos.

Két fiam gyönyörű kék szemekkel születtek, a nagynak(9év) már teljesen barna a kicsinek(14 hós) szintén egyre több barna folt van benne. 1-2 év és be fog barnulni nektek is!

2009. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne változhatna? 1-3 éves korig simán változhat.
2009. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányom 14 hónapos.1 évesen még szép kék szeme volt,most már majdnem teljesen barna.csak a széle kékes.Szerintem még változhat a szeme színe,de nem foltokba színeződik el.Az a barna pötty lehet valami más is.Nézesd meg inkább.
2009. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem írt barna pöttyöt!
2009. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Mint irtam szoltam a dokinknak de nem foglalkozott vele,de a védőnönk sem igazán mert nála is próbálkoztam mert furcsáltam a dolgot.Azt hiszem erőszakosabbnak kell majd lennem és a megnyugvás kedvéért kérek egy szem vizsglatott.
2009. aug. 12. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Kisfiam tiszta kék szemmel született.

Most 17 hónapos és pár napja jelent meg pár barna folt a kék színben.


Unokatesóm fia 16 hónaposan már a 3. szemszínét hordta:)

Kék-zöld majd most barna.

2009. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kisfiam 9 hónapos, neki is van egy barna folt az egyik szemében. Ha gondolod írj privit és küldök képet róla.
2009. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Utolsó vagyok! Elküldtem a képeket!
2009. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!