Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kórtól adtok...

Hány hónapos kórtól adtok babátoknak joghurtot, krémtúrót, danettet, pudingot, májkrémet, sajtokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, de csak szerintem, nem kell leharapni a fejem...


Krémtúrót, danettet, egyáltalán ne adj neki, guargumi,szinezékek, mesterséges aromák tömkelege.


Mi csináltunk neki itthon gyümölcsös krémtúrót(10 hó után)

Natur aktiviába turmixoltunk gyümit, vagy zabpelyhet tettünk bele(10 hó után)


Májkrémet is csináltam itthon és lefagyasztottam jégkockatartóba(csirkemájból)8 hó után


És a sajtokat még nem kezdtük el, már a krémsajtokat.

A trappistát azt 8 hó-tól feltétként.


Jó falatozást :-D

2010. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajtokat,joghurtot 8 hónapos korától.Krémtúrót,Danettet egy-két kanállal kapott kóstolóba,de nem fogom vele tömni,inkább csinálok neki itthon.Házi pudingot egy éves kora után szándékozok adni,amikor már ihat tehéntejet,májkrémet pedig kapott olyat amit én csináltam 8 hónapos korában,azt az üzleti kutyulékot nem szándékozom neki adni még egyhamar.Most 9 hónapos.
2010. febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

joghurt: 9-10 hónapos korától

danette puding: 1 éves korától

sajt: 9-10 hónapostól

májkrémet, krémtúrót, egyéb pudingot sose veszek

túrót kap 8 hónapos korától (gyümikkel)

2010. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
danone gyümölcsjoghurtot, turorudit 15 hósan kezdett enni, többféle joghurtot, krémturot nem evett még. Májkrémet adok bolti libamájast, én ilyet nem kutyulok , szintén 15 hósan kezdte , keveset kér még belőle. Trappista sajtot főzibe 8-9 hótól tettem.
2010. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajtot reszelve 8 hótól egy évig, utána simán. Joghurtot egy év után kóstoltatni, majd ha nincs gond, mehet uszira. A májkrém már mehet egy év előtt is, mikor már eszeget reggelit, kis kenyérrel, kifilivel. (bár én ezt is egy év utána adtam csak)

Danettet sosem adnék neki, meg krémtúrót sem, fog még iylen "szarokat" enni bőven az életben.

Adj neki inkább gyümölcsöt natúr joghurttal keverve, sokkal finomabb, egészségesebb, mint a puding...(amúgy mivel tejalapuak csak 1 év után, és azután, hogy a túró, joghurt és tej nem okozott gondot)

2010. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

túró, joghurt gyümölccsel-8 hó

Bolti krémtúró, puding, gyüm. joghortot- nem adtam és még nem is foiogok, 1 éves lesz. Inkább csinálok itthon, nem tart semeddig.

2010. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lassan 9 hónapos lesz a fiam, joghurtot, pudingot ( a Humana félét) kb 2-3 hete kap, krémtúrót, danettet, májkrémet még nem kapott. Májat is még csak egyszer, ezen a héten. Sajtot a jövőhéten, talán holnap adok neki először.
2010. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!