Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekszobába 1 éves babának...

Gyerekszobába 1 éves babának hol lehet szép szőnyeget kapni Budapesten?

Figyelt kérdés
Néztük: KIKA, Ikea, Diego. Mindenütt uazok vannak, nem tetszenek. Micimackósra gondoltunk, vagy vmilyen állatfigurásra.
2010. febr. 27. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok üzletet, de neten sok van,én is onnan rendeltem, íme pár cím:


[link]

[link]

[link]

[link]

Van a teszen és a vaterán is.

2010. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos linkeket!

Megnéztem, de ettől nagyobbat szeretnénk.

Várom a további 5leteket!!!

2010. febr. 27. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben vagyunk mi is. Most készül a kicsinek a gyerekszoba, de szőnyeget sehol nem találok. Most a nagymamám ajánlott egy üzletet, ahol elvileg sok szőnyeg van. A hónapban valamikor elmegyünk megnézni, ha gondolod akkor megírom hogy volt-e. Állítása szerint ez egy hatalmas üzlet, ahol minden van. Ruha, szőnyeg minden méretben, játék, stb. Hát kíváncsi leszek, mert mi is valami állatkásra gondoltunk.
2010. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Mekkora szőnyegre gondolsz?

Itt lehet külön kérni, egyéni kívánságok alapján, tegnap mutatta a barátnőm, ők innen rendeltek:

[link]

Itt is vannak de ezek sem olyan hűde nagy méret:

[link]

2010. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Első hozzászóló majd szólj, kaptatok-e végül.

Mi elég nagyra gondoltunk, - ahhoz képest ami kapható. Olyanra ami az egész szobát lefedi. Olyan 2m-szer 3 m-esre.

2010. márc. 10. 11:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is nagy, egész szobát lefedő szőnyeget szeretnénk. Akkor majd írok, hogy találtunk-e.
2010. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább padlószőnyegben kéne gondolkodni, azt levágatni méretre és beszegetni.
2010. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Igaz hogy nem Budapest, de ha rákérdezel a szállítás biztos megoldható, mondjuk méreteket nem találtam...

2010. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, a padlószőnyeg jogos felvetés. De párom nem szereti, pedig abból elég nagy a választék...
2010. márc. 10. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!