Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs meg valakinek Béres A....

Nincs meg valakinek Béres A. - Détár E. Változz vissza c. DVD-je (szülés utáni torna)? Letölteni honnan tudnám?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az alexandra.hu-ról rendeltem.Mindössze 1000 Ft volt.
2010. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem megvan. Letölteni nem tudom honnan lehet, én a tescoban vettem 990 Ft-ért.
2010. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mostanában vetted? Annyit még adnék érte :-)

2010. márc. 18. 09:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne. Milyen? Jó? Hatásos?

Úgy kb. 10-12 kg-ot kellene leadnom, és hiába figyelek a kajára, itthon elliptikus trénerrel megyek minden nap 7 km-t, egyszerűen nem akar megmozdulni a mérleg nyelve... :( (B)

2010. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem ezt a tornát.

Van rajta egy 19 perces pocakos torna, egy 19 perces "3 hónapos a baba" torna, és egy 31 perces "6 hónapos a baba" torna. A 31 percest szoktam csinálni, ebben minden van: bemelegítés, farizom, guggolás, belső comb, felsőtest, has, nyújtás.

Détár Enikő jó béna, de őt nem kell nézni, Alexandra úgyis aranyos :)

Kb 1000-1500 ft, Alexandra könyvesboltban is lehet kapni.

Szerintem az egyik legjobb torna, nem sok idő, nem kemény, mégis hatásos. És fél órája minden anyukának lehet :)

2010. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszi szépen, asszem meg fogom rendelni. Van egy csomó Rubint Réka DVD-m itthon, de annyira úúúútálom a hangját, ahogy sipítozik: Huhuuuuu.. és ilyen nyávogva.... Brrr.. kiráz a hideg tőle. :)

Szóval köszike még egyszer a tippet. (B)

2010. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtaláltam itt: [link]
2010. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úúúúú... királynő vagy! Köszi, köszi, köszi!!!! (B)
2010. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!