Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg a párásítást...

Hogy oldjátok meg a párásítást a babának a nagyon száraz szobában? Mindenki párásítót vett, vagy tudtok működőképes alternatív megoldást?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nemes egyszerűséggel éjjel mindig rajta van egy befőttes üvegben víz a konvektoron.Mivel nálunk már 15 hós a lány, csak éjjel tudjuk így csinálni, de kisebbnél nappal is rajta lehet.
2010. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tetszik az ötlet de én a kis ágy mellé tettem a szárítót és oda teregettem. Így jó öblítő illat terjengett a baba körül és párás is volt a levegő,pont mellette.
2010. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Betettem két cserepes virágot a baba szobájába + flaska víz a radiátorra + néha oda állítom a szárítót és ott teregetek.
2010. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy jó lenne oda teregetni a ruhákat, de ahhoz kicsi a szoba, végképp nem férne be. A befőttes üveges megoldást én is tudnám használni, köszönöm! Az elég párát ad?
2010. febr. 26. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott teregetek (vettem olyan régi felfelé húzható pelenkaszárítót, mert az kicsi helyet foglal), plusz este forralok vizet, és beteszem párologni.A radiátorra is szoktam tenni vizes ruhákat.
2010. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Nálunk is ott szokott száradni a ruha a lánykám szobájában.
2010. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, csak ezekkel a megoldásokkal az a baj, hogy a radiátoros és ruháról száradó pára meleg, langyos, és asztmát okozhat....inkább hideg párásító, jó befektetés kisgyerkőc mellé, mert kb gimis koráig lehet használni, vagy akár felnőttként is, és a kis kori ovis-sulis gyógyulásokat lehet vele segíteni. Főleg a salvus vizes inhalálással-mondjuk ehhez csak a Boneco ultrahangos párásító jó.
2011. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!