Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmegyünk csavarogni, bevásáro...

Elmegyünk csavarogni, bevásárolni a 6 hónapos babámmal, mit vigyünk magunkkal, mi legyen feltétlen nálunk?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pelus,popsitörlő,pelenkázó alátét,textilpelus,váltó bady,rugi.egy üveges desszert,kiskanál,végszükség esetére,enyém még szopizik.szintén 6 hós
2010. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? A "túlélő csomag" mi legyen? Pelenka, popsitörlő, hintőpor, pelenkázóra textilpelenka, meg még egy a biztonság kedvéért, innivaló, ennivaló, előke, vékony sapka az üzletben belülre, játék a babakocsiba, váltás ruha, ha kifolyik a pisi, cumi, ha kell, de bocsáss meg, eddig nem voltatok sehol vele ilyen helyzetben?
2010. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tea vagy valami termoszban,mert még azért nagyon le tud hűlni ilyen 9 időben.
2010. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8:43-as válaszoló minek kérdezel olyat, amit valószínű tudsz, hisz a kérdés sejteti! Bocs az offért. Én 6 hós babámmal eddig max. 2 és fél órára mentem el itthonról, és vittem innivalót, textilpelust, plédet, csörgőt. Mást nem, hisz séta közben nem tudtam volna úgysem átpelusozni, és ezek a pelusok elég jó nedvszívók, simán kibírnak 2-3 órát. Evés után szoktam menni vele, tehát meg nem éhezik. Ha több időt akarsz menni vele, akkor a fent leírtakat követheted. Ja, és öltöztesd rétegesen, na valahova bementek, könnyen ki tud bújtatni a felső rétegekből. Remélem segítettem.
2010. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
He nem esik bele etetés - és miért esne, meg lehet kettő között oldani - akkor általában semmire sincs szükség. Persze nálam is szokott lenni minden a pelenkázáshoz, időjárástól függően plusz ruha, de amire szükség volt az max pár korty víz ha nagyon sírna, játszócum, játék. Ami szerintem még fontos pl, az esővédő a kocsira, illetve én magamnak is szoktam betenni innivalót, zsepit, esernyőt, hogy legalább miattam ne legyen fenakadás.:)
2010. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!