Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S O S! Kiszáradás veszélye...

S O S! Kiszáradás veszélye miatt sokat kell innia a babámnak! Hogyan itassam, ha nem iszik cumisüvegből?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!milyen idős a babád?az enyém 7 hónapos múlt,cumisüveget nem fogad el,viszont csőrös pohárból úgy-ahogy tudtam itatni
2010. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csőrösből, amelyik folyik és nem cseppmentes borogatsd a szájába kortyonként. Ha nem akar inni, hanyattfekve Is tudsz beletölteni pár kortynyit, ha máshogy nem fogadja el.
2010. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem volt beteg a babám, ő sem akart inni semmit. De mondta az orvos, hogy ha nem iszik, akkor kórház! Szóval mivel semmit nem fogadott el, fogtam a Nurofenes fecskendőt, és azzal szívtam fel neki a teát, amit a szájába fecskendeztem. Így sem tetszett neki, de így letudtam fogni, és benyomtam. Muszáj volt!
2010. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
bármilyen furcsa, a babák pohárból is képesek születésüktől fogva inni, így ha van otthon sima poharad, akkor próbáld ki, persze lassan, de menni fog
2010. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
6 hónapos lesz ! Köszönöm a válaszokat
2010. febr. 25. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Már 2* mentünk át ilyenen.Az elején 10 percenkén kiskanállal(4-5) lehet neki adni.Az elején csak sima víz,majd ha 1/2-1 óráig nem hány lehet tápszert vagy az anyatejet adni,fokozatosan növelve a kiskanalazások számát.Ha pl másnap is jól benne marad lehet a legkisebb lyukú cumival itatni,egyszerre 20-30 ml,fokozatosan emelve az adagot.
2010. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a Nurofen-es fecskendő vált be.
2010. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!