Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásban szeretnék...

Hozzátáplálásban szeretnék segítséget kérni. Mit ehet még 14 hetes?

Figyelt kérdés
Korán kezdtük a hozzátáplálást hasfájás miatt orvosi javaslatra.(tápszeres)Evett már almát,répát,krumplit,sütőtököt,őszibarackot.
2010. febr. 25. 11:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz velük, mondom, hogy leugatnak az anyukák, ha elismered, hogy mást is adsz a babádnak. Van egy csaj, már két napja azon harcol velem, hogy a WHO is csak 6 hónap után ajánlja a tápszer mellé a hozzátáplálást.

Persze, az összes bébiételgyártó csak azért csinál 4-5 hós kortól adható ételeket és italokat, mert a WHO-t akarják bosszantani. Nem azért, mert a legtöbb belgyógyász szakorvos szerint is 4 hó felett a tápszeres babáknál fennáll a vashiányos vérszegénység veszélye, ezért más tápanyagokra is szükségük van. Ja, és az összes ilyen orvos hülye, és nem ért hozzá. Erről ennyit.


Szóval ne foglalkozz velük, és csináld csak úgy, ahogy az orvosod, és a védőnőd tanácsolja!

(Anyukám elmondása alapján én nem tudtam szopizni, mert teje az nulla volt, volt egyféle tápszer 34 évvel ezelőtt, amitől sugárba hánytam, szerinted mit ettem? Másfél hónaposan bizony feles tejet - fele zacskós tej, fele víz -, meg valamilyen pehely félét, meg húslevesből kiszedett összetört répát meg krumplit. És itt vagyok, a betegségeket csak hírből ismerem...)

(B)

2010. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12.30-as vagyok, a cukkinit kifelejtettem.
2010. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Bírom azokat az anyukákat,akik könyvből tanulnak gyereket nevelni,és okoskodnak is,meg ijesztgetnek mindenféle betegségekkel.Az én lányom is tápszeres,3 hósan kezdtük a hozzátáplálást,most lesz 6 hós.

Szerintem még a banánt is megpróbálhatjátok,mert az a leglaktatóbb gyümölcs.Persze csak akkor ha hígabb a széklete,mert megfogja neki. :)

Az okosakkal ne foglakozz! :)

2010. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én is válaszolok: szerintem ezeken kívül még mást nem nagyon:)

próbáld a kombiációkat.

2010. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
En is valaszoltam korabban ,persze nem azt amit szerettel volna.Senki sem rosszindulatbol irja azt hogy korai,hiszen 14 hetesnek meg uveges bebietelt sem gyartanak de ha mar annyira muszaly hozzataplalnod akkor nezd azokat a tablazatokat amelyek negy honaposoknak szolnak.Talalsz boven a neten,nem is kellett volna feltedd ezt a kerdest.Ja es lassan adhtsz csirkemellet fove a fozelekhez...
2010. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,rendesek vagytok :)!
2010. febr. 25. 18:55
 17/18 A kérdező kommentje:
Az üveges bébiételekkel kapcsolatban még annyit,h öcsém 5 éves és amikor Ő volt 3-4 hós akkor még 3 hó volt sok üveges bébiételre írva.
2010. febr. 26. 08:57
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem akartalak megbántani, csak segíteni szerettem volna a masszírozós dologgal.Sajnálom...

a 11:32-es

2010. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!