Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásban kérnék...

Hozzátáplálásban kérnék segítséget! Mit ehet már 6 hónapos kisfiam ezeken kívül?

Figyelt kérdés

4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást orvosi javaslatra(mert nem hízott,s a tápszert i nehezen fogadja el)

Amit már eszik:sárga-fehérrépa,krumpli,sütőtök,alma,őszibarack,cukkini,próbálom mindig kombinálni neki,de talán ki lehetne már bővíteni a palettát.A brokkolit próbáltam,nem eszi meg.

előre is köszönöm a segítséget!


2010. jan. 5. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Banán, körte, meggy, szilva, cékla, rizs, sárgabarack, csirke és pulyka hús

Hirtelen ezek jutnak eszembe :)

2010. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
körte, banán, szilva, cékla
2010. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom imádja a kecskeméti bébiételeket, amiben van husi, csak azt veszem meg, mert ilyen kis adag husinak nem állok neki, mi pedig csak ritkán eszünk húst. Ezeket egy picit megsózom, ha nem akarja elfogdni, de tényleg csak egy picikét! Eszik rizst, gyümölccsel (barack, alma, körte, akár nyersen, akár főve), és tejpépeket. Ja, és adtam már neki a húslevesemből, a frissből pedig le is fagyasztok neki mindig jégkockatartó zacskóba, így mindig van a krumplihoz, répához.
2010. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Spenót, karfiol.

A brokkolit próbáld meg esetleg szerecsendióval fűszerezni. Én a karfiolhoz is szoktam egy keveset tenni. Husit bármelyik zöldséghez belefőzheted. Néha husival, néha husi nélkül. Ezzel is lehet változtani a főzelék ízén.

2010. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

második

én úgy csinálom,hgy megfőzőm a rkét, pulykát , összeturmxolom és jégkockatartóban lefagyasztom

2010. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,még a napokban kipróbálom mit szól hozzá a kis válogatós kisfiam :-)!

szép napot!

2010. jan. 5. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!