Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szoptattad éjjel a babád?

Meddig szoptattad éjjel a babád?

Figyelt kérdés

Lányom cicifüggő volt és azon aludt el, nagyon rossz alvó volt, sokszor kelt, ezért második lányomnál ezt a hibát nem akarom elkövetni. És így ebből kiindulva fogalmam sincs, mikor "szoktatható" rá, hogy éjjel ne egyen. Tudom, hivatalosan fél évesen, kicsit talán azt még korainak tartom.

Te hogy voltál ezzel?


2010. febr. 24. 17:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én hét hónaposan szoktattam le kínkeservesen, átsírt éjszakákkal a ciciről. Sajnos 10 hónaposan vissza is szokott, mert akkor jött a felső két foga. Azóta (most 1 éves) ismét kétszer szopizik sajnos és nem tudom megállni, hogy ne adjak neki. Nagyon mély nyomot hagyott bennem a leszoktatásos hetek. Gyenge vagyok sajna most...
2010. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!