Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 11 hónapos babának milyen...

Egy 11 hónapos babának milyen innivalót lehet adni? (forralt vízen, teán és üveges bébiitalokon kívül) Pl. Van olyan (bolti) gyümölcslé, amit megihat már?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom egy éves, semmit nem volt hajlandó inni csak az én szörpömet, megkérdeztem a dokinkat hogy adhatok-e neki, azt mondta igen, így 11hónapos kora óta azt issza. Napi fél litert, előtte meg 1dl-t sem tudtam beleimádkozni olyanokból ami "neki való". Persze csak ízesítésnek használom, nem olyan "tömény" mint az enyém. Ivott már almalét,narancslét,multivitaminosat, mindet vízzel higítva, de már csináltam többször friss narancsból és almából is. Ja és mandarinból.
2010. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pl 6 hónaposan már 100%-os almalevet adtam neki vízzel higítva,de szerintem már gyümölcs leveket biztos adhatsz neki, esetleg Kubut.Sőt asszem akkor már kakót is kapott.A barátnőm babája 11 hós, és már 1-2 hónapja kap tejet semmi baja tőle, meg néha kever hozzá neki kakaót.
2010. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Hey-Hoüdítőkben nincs tartósító. Mi is azt isszuk, 1 évesek vagyunk.
2010. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom meg semmit nem hajlandó meginni a vízen kívül. Most volt beteg de a teát akár milyen finomra csináltam nem kellett neki. Anyósom vett Kubut abból sem kellett neki csak egy korty, úgyhogy marad a babavíz.
2010. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor 100%-os gyümölcsleveket adhatok a kisfiamnak? Ezek közül mindegy milyen márkájú, milyen gyümölcsből van?

2010. febr. 25. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!