Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyümölcslé a legjobb?...

Melyik gyümölcslé a legjobb? 4 hónapos, és most hipp őszibarackosat vettem.

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

inkább egy gyümölcscenrifuga amivel alma sütötök levet készithetsz egy litert 200 ft-ból.


a kérdésre válaszolva...

a kecskemétiből egyik se én bebivita-márkájút vettem a müllerből és még azt is higitottam igy 250,- ból volt másfél liter innivaló.

2010. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is higítottam eleinte őket, nekünk mondjuk jó volt a kecskeméti őszilé, alma és szőlőlé is, de aztán elővettem a gyümicentrifugát és frissem készítetem neki. sokkal jobb így és valóban olcsóbb. példa az almával! reggel 1 lama és este 1 alma bővel elég, én még ehhez is rakok kis vizet. mondjuk az én babám még csak fél éves.
2010. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8 hós a babám és én még nem adtam neki. Mindig vizet adok neki. Kóstoltatáshoz adod, vagy szomjúság ellen? Nekem az az álláspontom, hogy amíg jó neki a víz, nem adok mást neki. Ráér még elég cukros levet inni ha nagyobb lesz. Amikor kóstoltunk, akkor vízzel hígítottam fel 1-2 alkalommal a gyümölcsöt, hogy az új állagot és ízt is megszokja.
2010. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves a kisfiam, és még nem kapott gyümölcslevet. Ha gyümit adok neki, azt megeszi (eleinte ugye turmixolva), ha inni adok neki, akkor meg vizet.
2010. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is vizet adok neki, de a védőnőm mondta, hogy kezdjem el a kóstoltatást, amíg volt friss szép hazai barack azt adtam,én is lecentiztem, de már csak import barack van, az meg ugye tartósítva van, ezért kérdeztem, a többi gyümivel nincs gond azt én fogom elkészíteni, de ugyebár barack az már nincs! Egyébként csak anyatejes a babám.
2010. szept. 28. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:

KÉrdésedre válaszolva: A Hipp valóban a legmegbízhatóbb márka, bio és ellenőrzött.

Reagálva a hozzászólásokra: csak barack miatt nem éri meg a gyümölcscentrifuga, amúgy is sokat kell mosogatni utána. Van Hippnek is csak őszibarack almával étele, de talán a Kecskemétiben sincs cukor és még az Univer sem rossz. Bevezetni a barackot ezek teljesen megfelelnek.

2010. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit offolok, de ha anyatejes a babád, és még csak 4 hós, miért kell kóstoltatni? Az én fiam vegyes táplálású volt, de csak 5 hósan kezdtük el a hozzátáplálást. Ha lett volna elég tejem, biztosan nem kezdjük el 6 hó előtt. Futa hogy pont a védőnő tanácsolta ezt..........
2010. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Futa=fura
2010. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!