Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós és harap! Gondolom...

7 hós és harap! Gondolom amikor nem éhes még/már. Mit csináljak, hogy vigyázzak a cicimre?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szój rá határozottan: NEM!!!

H amég egyszer harap, fejezd be aszoptatást, tedd le!

Meglepően hamar meg fogja érteni, mit akarsz.

2010. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig csak visítoztam, de mostmár rá fogok szólni határozottan. Csak bámul rám, szerintem nem érti mi bajom. 3 napja kezdte, adok még neki időt :-)
2010. febr. 24. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! MIntha en irtam ki volna ezt a kerdest. Az en babam 5.5 hos es mar kezdi, pedig meg csak 2 foga van.
2010. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dettó ez a helyzet nálunk is,eddig 2szer harapott belém,de majdnem sírva fakadtam...........Pedig még csak 1 foga van. Ő már nem sokat szopizik, azt is csak 1 mellből, én megmondom őszintén,ha ez a harapás folytatódik,el fogom választani. Amúgy is csak amiatt szopiztatom még, mert éjjel igényli. Nappal már csak kiegészítésként, meg, hogy ne apadjon el. Ő is 7 hónapos.
2010. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is 1 fog van. Éjjel az a jó, hogy tényleg éhes és félkómásan nem játszadozik.
2010. febr. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!