Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnék itthon házilag...

Hogy tudnék itthon házilag késziteni almaszószt a babámnak?

Figyelt kérdés

Azt szeretnék neki adni ma ebédre,egy kis krumplival,meg csirkemájjal!

Elöre is köszi a segitségeteket!


2010. febr. 24. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hát kimondott almaszószt nem csináltam még, de a lányom nagyon válogatós így alma-burgonya-máj kombinációt így készítem:

Burgonyát megpucolom,darabolom és megfőzöm, vagy esetleg sütőbe teszem fóliában, az almát negyedelem,kiszedem a magházat és sütőbe rakom, ha jó puha kanállal leszedem a héjáról a finom almahusit. A májat megfőzöm és az almához teszem, majd turmixolom, a burgonya ha kész hozzányomom villával.

2010. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk így:


[link]


De nagyon sok recept van még ha rákeresel a google-ban.

2010. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én így szoktam: meghámozom és feldarabolom az almát, aztán odateszem főni pici cukorral és fahéjjal. A végén meg leturmixolom. Néha teszek bele körtét is ha van itthon. Az én kisfiam nagyon szereti :)
2010. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Sikerült megcsinálnom,nagyon izlett a fiamnak! :D

2010. febr. 25. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!