Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki 6 hónaposnál...

Van olyan aki 6 hónaposnál fiatalabb babáját olyan babakocsival sétáltatja, ami csak 170 fokban dönthető?

Figyelt kérdés
Nagy bajt okozhatok a gerincének, vagy ha párnát és plédet teszek alá, hogy egy síkban legyen akkor az úgy jó? 4 hósak múltunk.
2010. febr. 22. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy picit függ a gyerekedtől is, hogy mennyire tartja magát már.

Az első gyerekem négy hósan épp hogy a fejét megtartotta, egyébként cseklett-nyaklott, 5,5 hósan tettük bele, de az is picit korainak tűnt, a második viszont egy izompacsi, őt 4.5 hósan már bele tettem, nekünk 150°-ban dől.

Az is közre játszott, hogy nem bírtam tolni most a nagy kocsit, mert fájt a derekam és a hátam, viszont a nagy testvér miatt nem üldögélhettünk itthon, a sport kocsink pille könnyű...

2010. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! 170 fokon nyugodtan viheted a babádat sétálni, nem lesz semmi baja. Főleg, ha teszel alá burkolatot.
2010. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan bele teheted.Az enyém már nem is ül meg a teljesen egyenesben ha ébren van.
2010. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!