Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most már kellene aggódnom?...

Most már kellene aggódnom? Nem fordul a 6,5 hónapos kislányom.

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a kislányom és még nem fordul hasra se és a hátára se, mindkét oldalára ügyesen fordul és már két hete egyedül ül, de nem fordul se hátra se hasra, sőt ha hasra teszem sír, mert nem tetszik neki.
2010. febr. 22. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon aggódni még nem kell, de említsd meg a dokinak, ha mentek legközelebb. Ő majd mond valamit, vagy elküld valamilyen fejlesztő foglalkozásra. Elvileg 6 hónapos korig jó, ha megfordul egy baba, de azért nincs nagy baj, főleg hogy ennyi mást meg már tud.
2010. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,mond a dokinak,vagy a védőnőnek,de mintha nyolc hónapos kor után lenne ez kóros.Megkérdezhetem,hogy hogy ül fel a babád?Mert az enyém pont ennyi idős és ő meg ezt nem csinálja.Sőt ha én ültetem se tudja magát megtartani.
2010. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, magától ül a kislányom, én ültetem le de nem kell kitámasztani a kis hátát vagy neki támasztani valaminek, egyedül segítség nélkül ül, magától még nem tud fel ülni de ha én ültetem úgy már tud.
2010. febr. 22. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!