Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek aggódnom kellene...

Szerintetek aggódnom kellene amiatt, hogy 13 hónapos kislányom még nem mond egy szót se?

Figyelt kérdés
Csak ilyesmiket gagyog: tetete, dada, nanana stb. Egyébként láthatóan nagyon sok mindent megért, sok állatot megmutat a képeskönyvben, sok tárgyat ismer. Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 29. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Konkrét szavakat az én babám sem mond(szintén 13 hónapos)ha kutyát lát akkor mondja,vau-vau,apára aba,meg össze-vissza gagyog időnként...én nem aggódom,nem hiszem,hogy kellene...
2010. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélni a babák csak 2 éves koruk körül szoktak,de van aki még később is. Addig csak néhány szót mondanak. Legtöbbször az sem értelmes szó,csak a szülők értik annak.A babád teljesen "normálisan" beszél.
2010. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs a babáddal. Én fiam 15 hós, csak néha mond szavakat, amikor épp olyanja van, de inkább a saját kis nyelvén magyaráz, olyankor viszont le se lehet lőni. :)

Amiket írtál, hogy "tetete", "dada", "nanana", ezekből lassan kialakulnak a rendes szavak. Egyre többször fog téged ismételni. Lehet, hogy néha képzelődöm, de olykor-olykor, mintha utánam mondaná a szavakat, szinte tisztán értem mit mond. :D

Egyébként sokkal okosabbak, értelmesebbek, mint azt hinnénk, az én fiam tegnap bukott le. Mondtam neki, hogy mostmár vége! Rájöttem, hogy mindent értesz, amit mondok! :D:D:D

2010. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!