Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gesztenyét szeretnék adni a...

Gesztenyét szeretnék adni a babámnak (még nem evett). Adhatom neki a natúr gesztenyemasszát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha natúr igen. Én a sparban vettem mindig, ott a saját termékükből a bio is csak 300 Ft volt és nem massza, hanem inkább reszelék, így nem fagyott össze, és jobban tudtam adagolni az éppen aktuális ebédhez, nem kellett egybe az összeset felhasználnom. Kis dobozban volt. /nálunk nagyon csúszott az alma-krumpli-gesztenye kombináció, így sokat evett a kislányom :)/
2010. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, mi van benne az összetevőknél, mert sokat dúsitanak babbal. Van bébiételben is gesztenyés, az nagyon finom, ajánlom.
2010. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm.
2010. febr. 21. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt a kérdést akartam feltenni.Vettünk gesztenyét, de mind ki kellett dobni, mert romlott volt.
2010. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Sparban van előfőzött, pucolt gesztenye.Még mindig biztonságosabb, mint a püré.
2010. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Friss gesztenyét ne vegyél, csak ismerősttől, mert kb 2 nap alatt kukacosodik ugyanis! Tehát felesleges a boltban árulni, mert 99%-ban úgyis ehetetlen :(
2010. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!