Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gesztenyét adtok a...

Milyen gesztenyét adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés

Az üveges verzió ízlik neki, így gondoltam, kipróbálom a saját készítésűt. De nem tudom, milyet vegyek?

A massza tele van minden adalékanyaggal, meg rum aromával. Vagy létezik teljesen natúr is?

Esetleg szemes gesztenye? De azt hol lehet venni?


2011. aug. 16. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szelíd!


Van egy bio gesztenyepüré, Auchanban lehet kapni az nincs tele minden szarral. Ott van a többi mirelit püré között. Onnan ismered meg, h 3szor több az ára miint a normálnak.

2011. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én nyers szelídgesztenyét vettem, a héját bevágtam + alakban és megfőztem. Kihűlt, lehámoztam és turmixoltam. Mindkét gyerek szerette krumplival, gyümölcsökkel. Auchanban is lehet kapni, ott van a zöldségeknél.
2011. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Van natúr püré (ebben csak gesztenye van) és van bio is (ebben biogesztenye és nádcukor van.) A gesztenyék szerintem alapból bio-k (mármint, nem láttam, hogy permeteznék azt stb valaha). Mi natúrt veszünk, és abba teszek egy pici nádcukrot, de most már (2 éves) annyira rá van kattanva a gesztenyére, hogy natúr is megeszi, kis golyócskák formájában. Ja, és a Metróban szoktuk venni; elég ritkán van.

Szintén a Metróban vettünk már zacskók főtt gesztenyét, alapból édeskés az íze, hámozott, főtt gesztenyék. Nekem ízlett, a gyerkőc nem ette meg.

2011. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sparban is van bio gesztenyemassza, ebben nincs cukor sem.Az ára nem annyira vészes, 300 körül van , de ez legalább 4-5 étkezésre elég.
2011. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet kapni az édességek között főtt szelídgesztenyét héj nélkül. Olyan légmentesen lezárt zöld tasakban van, én azt szoktam adni neki. Nagyon puha és semmilyen adalékanyag nincs benne.
2011. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Délután úgyis megyek a Sparba, majd megnézem. Nem eszi a házi kosztot, de most hátha! :)
2011. aug. 16. 13:56
 7/12 anonim ***** válasza:
tescoban most vettem 299-ért natur gesztenyemasszát, felénk nem mindig kapni, uh most "betáraztam", de hagytam is a boltban:)
2011. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tesco is van a környéken, majd ott is szétnézek.

Sajna Auchanunk nincs. :(

2011. aug. 16. 14:04
 9/12 anonim ***** válasza:

én sem adtam masszát, még a bio sem volt szimpatikus, abban sem tudni, mi van.

szemes, fagyasztott gesztenyét adok. nagyon szereti, sok féleképp lehet elkészíteni.

2011. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szemes és fagyasztva van? Na, majd megnézem, délután megyünk elvileg a Tescoba.
2011. aug. 16. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!