Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Istenem, láttátok a kisbabát,...

Istenem, láttátok a kisbabát, aki H1N1-es volt? Ma engedték haza. Istenem szegény. Meghalt a mamája, majdnem ő is?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 18:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Ez borzasztó. Csak azt nem értem hogy Február 20-án miért kell még egy decemberi hírrel előrukkolni? Megint kezdődik a rémísztgetés.

Én is nagyon sajnálom az egész családot, de a kérdés feltevőt sem értem miért írtad ki ezt a kérdést? Egy ilyen szomorú dolog mindentkit megérint, ugyanakkor örülni kell, hogy ez a feltújt téma kicsit alább hagyott. Mikor adta ezt a riportot le a TV2 ?

Mert ha ma akkor ez elég döbbenetes, ha meg már korábban akkor tényleg nem értem hogy jön ez most ide?

2010. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.Nagyon sajnálom a családot tényleg higyjétek el,de annyira sokkoló a média.Szerintem sima influenzába is meghalnak ennyien,csak erről nem beszélnek.
2010. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Talán azért most adták le, mert most mehetett haza a kórházból.
2010. febr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem az influenza miatt írtam ki,hanem a kislány miatt,hogy mennnyire sajnálom stb stb stb...nehogy már ezért is kenyeret törjetek felettem.


Nem rémisztgetni akartam és kivételesen a média sem.Egyetlen olyan szó nem hangozott el ami erre utalt volna...sőt...

2010. febr. 21. 10:30
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem törtem pálcát feletted csak nem értettem miért kell ilyen felzaklató kérdést kiírni. Egy kismamának nyugalomra van szüksége, amúgy is tele van az ember félelmekkel. Van elég baja az embernek nem kell még ilyenekkel is tetézni. Aki látta az úgyis látta és megrendült aki meg nem azt miért kell ilyen lelki stressznek kitenni? Továbbra sem értelek de ah neked ez jó hogy felzaklatod mások lelkivilágát akkor biztosan helyesen cselekedtél amikor egy ilyen kérdést feltettél.
2010. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

:O


Én tényleg nem értelek téged.Tényleg nem azért írtam ki,akkor miért kell patáliát csapni?:(


Nyugalomra,az igaz,de attól,hogy megkérdzeem látták e a kisbabát és,hogy szegény milyen egyedül van,szerintem senki nem fog hamarabb szülni sem elvetélni sem idegbeteg lenni.


Engem egyszer itt úgy felidegesítettek és leribancoztak,hogy bekeményedtem de nagyon.Akkor mit gondolsz nem kellene mindent betiltani?


Vagy amikor a szülésem után pár nappal itt mondták,hogy minek vagyok?


Nem vagy kedves:(

Én meg hül.ye amiért ki merek írni egy kérdést is:(

2010. febr. 21. 14:41
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nézd nagyon sajnálom hogy ilyen csúnyán beszéltek itt veled, én úgy érzem nem bántottalak meg, nem is volt célom! Csak nem értem az elveidet és az érveidet. Az én lányom már 21 hónapos de még mindíg érzékeny vagyok az ilyen témákra és bizony felkavar. Nem szeretek ilyenekről olvasni és hallani sem. És sajnos mindíg az ilyen hírekből leszneka véget nem érő történetek. Melyek aztán még nagyobb félelmet váltanak ki az anyukákból. Egy tényleges segítséget kérő kérdés sokkal többet ér, vagy egy vidám téma felhozatala. De mást nem hallani már mint a tragédiákat. Szerintem ez az oldal nem azért van, hogy ezeket a történeteket taglaljuk itt.
2010. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ha nem szeretsz ilyenekről olvasni, mert felkavar akkor mi a francért olvastad ezt el?? Jobb, ha nem olvasol semmit, nehogy véletlen felkavarjon!! Utálom az ilyen idiót@ s*ggfejeket!!!!! Szegény kérdező csak feltett 1 kérdést, csak kérdezett vmit, bele ne haljál már ebbe!! Vagy, ha igen akkor ÁMEN!! Legalább 1 hülével kevesebb!


Kérdező Te meg ne foglalkozz az ilyenekkkel, ne legyél szomi az ilyen idióták miatt:) Sajnos rengetek hüle ember él:( És sajnos mindig a jók mennek el:( További szépeket!

Sziasztok:)

2010. márc. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!