Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra nektek mi vált be a...

Fogzásra nektek mi vált be a legjobban? Lányom nagyon nyűgös, Dentinox van itthon azzal kentem neki, de nem nagyon használ.

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Chamomilla és viburcol kúp. Esetleg pulsatilla ha nagyon bújós,nyafogós. Itt is olvashatsz róla:

[link]

Itt is tudsz nézelődni és szert keresni:

[link]

2010. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam a Dentinoxot,nálunk sem vált be.Én ha már nagyon nyűgi,akkor Nurofen szirupot adok neki,ajánlják fogzásra is.Ez bevált nálunk.Üdv!
2010. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

GENGIGEL.

Ismerőseim közül aki kipróbálta mindenki azt mondta nagyon jó. Mi is ilyet vettünk, de minekünk eddig még nem kellett!

-6 hónapos baba anyukája-

2010. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. febr. 20. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Adjál a kezébe gyerekfogkefét,hogy rágcsálhassa.Jól masszírozza meg csökkenti a fájdalmat.
2010. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Dentinox kakit sem ér ,és kicsi is meg drága!

Ahogy már irták előttem is Chamomilla vulgaris homeos bogyó meg a Viburcol kup nagyon jók!!!

Homeos bogyó ára asszem kb 650 ft ,és a kup meg én már vettem többféle áron 1700-1900ft között van!!

Szép napot és sok sikert

2010. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dentinoxban lidokain van. Tudom, hogy most ez a divat és zsibbasztja a baba inyjét, de én nem adnék neki akkor sem, inkább homeopátiás szerekkel próbálkoznék.
2010. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!